MČR   seriál 1  Letovice   29.-30.4.2017

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  senioři (15)                               S-1-A výška 2,5 Ns  senioři (9)

4. J. Chalupa                                                                      7.-9. J. Chalupa

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři (12)                            S-3-A padák 2,5 Ns senioři (12)       

2. J. Chalupa                                                                       6. J. Chalupa   

 

S-8-E/P RC raketoplán  40Ns  (9)

6. J. Chalupa   

 

               

MČR   seriál 2  Krupka  7.-8.5.2017

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (11)                               S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (9)

4. J. Chalupa                                                          2. J. Chalupa

 

 S-9-A vírník 2,5 Ns  (10)                                      S-3-A padák  2,5 Ns  (11)

 3. J. Chalupa                                                         11. J. Chalupa

 

 S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (12)

 2. J. Chalupa

 

 

WORLD  CUP  Prievidza   12.-14.5.2017

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns (36)                                                           S-4-A  raketoplán 2,5 Ns (34)

 13. J.Chalupa                                                                                    13. J.Chalupa

                                                      

S-9-A vírník  (25)                                                                               S-8-E/P  Rc raketoplán 40 Ns  (16)

6. J. Chalupa                                                                                       14. J. Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ   EVROPY  PRO KOSMICKÉ  MODELY       POLSKO     WŁOCŁAWEK   20.- 25.8.2017

 

 

Jednotlivci:

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (47)                                     S-9-A  vírník  2,5 Ns senioři  (45)                  

  8. J.Chalupa                                                                               13. J.Chalupa                     

17. J.Šebesta                                                                                

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns senioři  (45)                                    S-3-A  padák 2,5 Ns  senioři  (47)

 26. J.Chalupa                                                                              28. J Šebesta

 

S-5-C  maketa výška 10Ns  senioři (30)                                  S-1-B výška  5 Ns  senioři  (27)

 19. J Šebesta                                                                               21. J Šebesta

 

 S-7 maketa bodovací  senioři  (26)                                        

  1. J. Šebesta   „ MISTR EVROPY“                                              

 

 

Družstva:

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (17)                                        S-9-A  vírník  2,5 Ns senioři  (17)                                                      

 4. J.Chalupa  J.Šebesta+  Z.Kolář ( RMK Krupka)                     2. J.Chalupa+B.Pavka  (RMK Krupka),                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 

                                                                                                             J. Chmelík (RMK Ml. Boleslav)

 

S-1-B  výška 5Ns  senioři  (11)                                                     S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  senioři  (15)

 9. J.Šebesta+J.Chmelík(RMK Ml.Boleslav),                                6. J.Chalupa+ Z.Kolář (RMK Krupka),

    M.Kučka(RMK Letovice)                                                                J.  Chmelík (RMK Ml. Boleslav)

 

 

S-3-A  padák 2.5 Ns  senioři  (16)

 8. J.Šebesta+ B.Pavka(RMK Krupka),

     J. Chmelík(RMK Ml.Boleslav)

 

 

 S-7 maketa bodovací  senioři  (9)                                              S-5-C maketa výška 10Ns  senioři  (10)

  4. J. Šebesta + B.Pavka, Z.Kolář (oba RMK Krupka)                 4. J.Šebesta+  B.Pavka, Z.Kolář (oba RMK                    

                                                                                                              Krupka)