MČR   seriál 1  Letovice   23.-24.4.2016

 

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  junioři (22)                     S-6-A streamer  2,5 Ns  senioři (16)

17. T. Petrůj                                                                       1. J. Šebesta 

                                                                                                  2. J. Chalupa

 

                   S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři (14)                   S-1-A výška 2,5 Ns  senioři (9)

                   2. J. Chalupa                                                                        2. J. Šebesta

                   9. J. Šebesta                                                                        7. J. Chalupa

 

                   S-4-A raketoplán  2,5 Ns  junioři (21)                            

                   19. T. Petrůj

 

                   S-3-A padák 2,5 Ns junioři (22)  sobota               S-3-A padák 2,5 Ns senioři (14)  sobota

                   19. T. Petrůj                                                                         6. J. Chalupa

                                                                                                                         9. J. Šebesta                                                                                            

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři (11)  neděle              S-3-A padák 2,5 Ns senioři (10)  neděle                                   

11. T. Petrůj                                                                         2. J. Šebesta                                                                                                                                

                                                                                                                           8. J. Chalupa

WORLD  CUP  Krupka   20.-22.5.2016

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns (44)                                                         S-4-A  raketoplán 2,5 Ns (43)

6. J.Chalupa                                                                                       6. J.Chalupa

 

                                                                     

S-9-A vírník  (29)

18. J. Chalupa

 

MČR   seriál 2  Krupka  14.-15.5.2016

 

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (14)                               S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (15)

2. J. Chalupa                                                          4. J. Chalupa

 

 

 S-9-A vírník 2,5 Ns  (14)

 8. J. Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ   SVĚTA  PRO KOSMICKÉ MODELY       Ukrajina     LVOV    22.- 30.8.2016

 

Jednotlivci:

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (52)                                      S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns senioři (40)

7. Šebesta                                                                                    29. J.Chalupa

8. J.Chalupa                                                                                 39 . J.Šebesta

 

 

 S-7 maketa bodovací  senioři  (25)                                         S-1-B výška  5 Ns  senioři  (39)

 1. J. Šebesta   „ MISTR SVĚTA“                                                20. J Šebesta

 

Družstva:

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (19)                                      S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns senioři (17)                     

2. J.Chalupa  J.Šebesta+  Z.Kolář ( RMK Krupka)                   11. J.Chalupa J.Šebesta+ B.Pavka (Krupka)

 

 

 S-7 maketa bodovací  senioři  (9)

 1. J. Šebesta + B.Pavka, Z.Kolář (oba RMK Krupka)    „MISTŘI SVĚTA“

 

MČR   seriál 3 Český Těšín  10.-11.9.2016

 

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři  (11)                          S-3-A padák 2,5 Ns  senioři  (8)                                                          

1. J.Chalupa                                                                       1. J. Šebesta                                                                                                                                                         

5. J. Šebesta                                                                       4.  J.Chalupa

 

S-6-A streamer  2,5 Ns senioři (8)                                  S-9-A vírník 2,5 Ns  senioři  (8)                                                                      

3. J.Šebesta                                                                        3. J.Chalupa

7. J.Chalupa                                                                        5. J.Šebesta                                                  

                                                                

S-8 D/P RC raketoplán  20Ns  (8)                                  

2. J. Chalupa                                                                                             

4. J.Šebesta                                                      

 

„DLOUHÝ STREAMER“     Letovice    17.9.2016

 

  S-6-A  DS   senioři (11)

1.       J. Chalupa

 

SHOW    Krupka   5.11.2016

 

Létající  zvláštnosti senioři  (11)

2. J.Šebesta       Kytara

4. J.Chalupa      Hokejky

 

Velké rakety  (13)

1. J.Chalupa       Little Joe II

 

 

MČR   2016  celkové výsledky

 

 

S-1-A  Raketa výška 5 Ns  senioři (9)                        S-6-A streamer  2,5 Ns senioři  (18)    

2.  J.Šebesta                                                                  1. J.Šebesta

7.  J.Chalupa                                                                  4. J.Chalupa

                                                                                 

 

S-3-A padák  2,5 Ns senioři (15)                                S-9-A vírník 2,5 Ns  senioři (14)

2. J.Šebesta                                                                   4. J.Chalupa

6. J.Chalupa                                                                   8.-9. J.Šebesta

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  senioři(20)                        S-8 D/P RC raketoplán  20Ns senioři (11)                      

1. J.Chalupa                                                                   4. J.Chalupa

7. J.Šebesta                                                                    5. J.Šebesta

 

 

Celkové  pořadí   Senioři  (24)    2. J.Chalupa

                                                      3. J.Šebesta