MČR   seriál 1  Letovice  25.4.2015

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  junioři (20)                               S-6-A streamer  2,5 Ns  senioři (13)

16. T. Petrůj                                                                        6. J. Chalupa   

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři (11)                            S-1-A výška 2,5 Ns  senioři (4)

3. J. Chalupa                                                                        3. J. Šebesta

4. J. Šebesta

 

                S-3-A padák 2,5 Ns junioři (20)                                       S-3-A padák 2,5 Ns senioři (13)

                14. T. Petrůj                                                                       4. J. Chalupa

                                                                                                             13. J. Šebesta 

 

WORLD  CUP  Krupka 16.-17.5.2015

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns (50)                                                            S-4-A  raketoplán 2,5 Ns (24)

  1. J. Šebesta                                                                                    7. J.Chalupa

17. J.Chalupa                                                                                   10. J.Šebesta

 

S-7 makety bodovací  (25)                                                            S-8 E/P  RC raketoplán  40 Ns  senioři  (19)

6. J.Šebesta                                                                                      5. J.Šebesta

                                                                       

S-9-A vírník  (30)

  4. |J. Šebesta

12. |J. Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  mládež  Krupka 20.-21.6. 2015 

 

S-3-A  padák 2,5 Ns (7)                                       S-6-A  streamer 2,5 Ns  (7)                                        

7. T.Petrůj                                                             3. T.Petrůj

  

 

„DLOUHÝ STREAMER“     Letovice   5.9.2015

 

  S-6-A  DS   senioři (12)

1.       J. Chalupa

WORLD  CUP  Český Těšín  12.-13.9.2015

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns (53)                                                            S-4-A  raketoplán 2,5 Ns (41)

  3. J. Šebesta                                                                                      3. J.Šebesta

31. T. Petrůj                                                                                      39. J.Chalupa

39.. J.Chalupa                                                                                   

 

S-7 makety bodovací  (7)                                                              S-8 E/P  RC raketoplán  40 Ns (20)

2. J.Šebesta                                                                                         9. J. Šebesta

4. T.Petrůj                                                                                          19. J.Chalupa                                                             

                                                                       

 

S-9-A vírník  (38)

  2. J. Šebesta

25. J. Chalupa

 

MČR   seriál 1  Letovice  25.4.2015

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  junioři (20)                               S-6-A streamer  2,5 Ns  senioři (13)

16. T. Petrůj                                                                        6. J. Chalupa   

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři (11)                            S-1-A výška 2,5 Ns  senioři (4)

3. J. Chalupa                                                                        3. J. Šebesta

4. J. Šebesta

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři (20)                                       S-3-A padák 2,5 Ns senioři (13)

14. T. Petrůj                                                                       4. J. Chalupa

                                                                                                                 13. J. Šebesta                                                                                           

 

MČR   seriál 2  Krupka  23.-24.5.2015

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (13)                               S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (10)

1. J. Šebesta                                                          4. J. Chalupa

6. J. Chalupa                                                          7. J.Šebesta

 

S-8 D/P RC raketoplán  20Ns  (7)                       S-9-A vírník 2,5 Ns  (11)

2. J.Šebesta                                                            3. J.Šebesta

                                                                                 6. J. Chalupa

 

S-7 maketa bodovací  (5)

3. J.Šebesta

 

 

MČR   seriál 3 Český Těšín  12.-13.9.2015

 

S-6-A streamer  2,5 Ns junioři (23)                               S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři  (8)

 3. T.Petrůj                                                                          1. J. Šebesta

                                                                                              6. J.Chalupa

 

S-6-A streamer  2,5 Ns senioři (10)                               S-9-A vírník 2,5 Ns  senioři  (10)

1.        J. Šebesta                                                                  6. J.Šebesta

8.        J.Chalupa                                                                  7. J.Chalupa

 

 

S-8 E/P RC raketoplán  40Ns  (6)                                  S-7 maketa bodovací senioři (2)

3. J.Šebesta                                                                     1. J. Šebesta                       

6. J. Chalupa                                                                                             

 

S-7 maketa bodovací junioři (4)

2. T.Petrůj  

 

                                                                      

SHOW    Krupka   7.11.2015

 

Létající  zvláštnosti senioři  (14)

2. J.Chalupa

9. J.Šebesta

 

Velké rakety  (6)

4. T.Indruch

 

MČR   2015  celkové výsledky

 

 

S-6-A streamer  2,5 Ns junioři (42)                          S-3-A padák  2,5 Ns junioři (20)    

                   18. T.Petrůj                                                                  14. T.Petrůj         

 

 S-7 maketa bodovací  junioři (18)

 5. T.Petrůj

 

S-1-A  Raketa výška 5 Ns  senioři (4)                        S-6-A streamer  2,5 Ns senioři  (17)    

3.-4.  J.Šebesta                                                             1. J.Šebesta

                                                                                        9. J.Chalupa

 

S-3-A padák  2,5 Ns senioři (13)                                S-9-A vírník 2,5 Ns  senioři (13)

 4. J.Chalupa                                                                 4. J.Šebesta

13. J.Šebesta                                                                7. J.Chalupa      

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  senioři(14)                        S-8 D/P RC raketoplán  20Ns senioři (8)                      

3. J.Šebesta                                                                   2. J.Šebesta

5. J.Chalupa                                                                   7. J.Chalupa

 

S-7 maketa bodovací senioři (6)

2. J.Šebesta

 

 

Celkové  pořadí  

 

Junioři  (42)  20. T. Petrůj              

Senioři  (20)    1. J.Šebesta, 4. J.Chalupa