Dlouhý  streamer, S-7 polomakety     Letovice  12.4.2014

 

S-6-A  DS junioři (do 50 let)   (14)                                S-6-A  DS senioři (nad 50 let)   (17)

13.-14. J. Šebesta                                                            5. J. Chalupa

 

S-7 polomakety  (12)

 4. J. Šebesta

10.-12. J. Chalupa

 

 

MČR   seriál 3  Krupka  21.-22.6.2014

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (11)                               S-3-A padák  2,5 Ns  (11)

 

 1. J. Šebesta                                                           3. J. Chalupa

 5. J. Chalupa                                                           8. J.Šebesta

 

S-8 D/P RC raketoplán  20Ns  (6)                    S-9-A vírník 2,5 Ns  (9)

 

1. J. Chalupa                                                       3. J.Šebesta

5. J. Šebesta                                                        8. J. Chalupa

 

 

Mistrovství ČR  seriál 4   Letovice  13.-14.9.2014

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (6)                                                  S-6-A  streamer  2,5 Ns  (7)

  1. J. Chalupa                                                                                2. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník 2,5 Ns  (7)                                                           S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (8)

 1. J. Chalupa                                                                                 2. J. Chalupa

 

S-8  maketa bodovací  (3)

  2. J. Chalupa                                    

 

 

WORLD  CUP   Letovice  13.-14.9.2014

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (25)                                                  S-6-A  streamer  2,5 Ns  (26)

  8. J. Chalupa                                                                                4. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník 2,5 Ns  (26)                                                           S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (11)

 4. J. Chalupa                                                                                 3. J. Chalupa

 

S-8  maketa bodovací  (12)

  6. J. Chalupa                                    

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR   2014  celkové výsledky

 

S-3-A  padák 2,5 Ns (11)                                                S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (11)

   5. J Chalupa                                                                       5. J Chalupa

   9. J.Šebesta

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (13)                                         S-9-A  vírník 2,5 Ns  (12)

  7.  J Chalupa                                                                     6. J Chalupa

 10.-11. J.Šebesta                                                              9. J. Šebesta

 

S-7  maketa bodovací  (4)                                             S-8-D/P  RC raketoplán 20 Ns  (10)

  2. J Chalupa                                                                      5. J Chalupa

                                                                                           10. J.Šebesta

 

 

MISTROVSTVÍ   SVĚTA   Kaspichan  Bulharsko   22.-30.8.2014

 

S-1-B výška 5Ns  (48)                                                                S-3-A padák 2,5Ns  (54)

34. J.Šebesta                                                                              25. J. Chalupa

 

S-6-A streamer 2,5Ns  (53)                                                      S-4-A raketoplán 2,5Ns  (53)

15. J Chalupa                                                                              13. J. Chalupa

46. J. Šebesta                                                                              32. J. Šebesta

 

S-9-A vírník 2,5Ns  (54)                                                             S-7 maketa bodovací  (32)

36. Chalupa                                                                                22.-32. J. Šebesta

 

S-8.E/P  RC raketoplán 40Ns  (36)                                          S-5-C maketa výška 10Ns

32. J. Chalupa                                                                             26. J. Šebesta

33. J. Šebesta