MČR  seriál 1   Letovice  27.4.2013

 

S-1-A  senioři (6)                                                                                S-3-A senioři  (16)

3. J.Šebesta                                                                                           6. J. Šebesta

                                                                                                              13. J.Chalupa

 

S-4-A senioři  (11)                                                                              S-6-A senioři  (18)

  9. J.Chalupa                                                                                        3. J.Šebesta

11. J.Šebesta                                                                                        4. J.Chalupa

 

 

World Cup  „Slovak Cup“   Partrizánské  3.-5.5.2013

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns senioři  (17)                                   S-6-A streamer 2,5 Ns senioři  (24)

 3. J.Šebesta                                                                              10. J.Šebesta´

16. J.Chalupa                                                                            11.-12. J. Chalupa

 

S-9-A vírník 2,5 Ns senioři  (17)                                             S-7 maketa bodovací senioři  (5)          

5. J.Chalupa                                                                               5. J.Chalupa      

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (12)

5. J.Šebesta

7. J.Chalupa           

 

 

MČR  seriál  2  Krupka  18.-18.5.2013

 

S-6-A senioři  (11)                                                         S-4-A  senioři  (12)

1. J.Chalupa                                                                     2. J.Šebesta

2. J.Šebesta                                                                    12. J.Chalupa

 

S-8-E  RC raketoplán 40Ns (9)                                     S-9-A vírník senioři  (1)

5. J.Šebesta                                                                      1. J. Chalupa

8. J. Chalupa

 

S-7 makety bodovací  senioři  (5)

 3. J.Šebesta

 4. J.Chalupa

 

 

WORLD  CUP  Krupka 18.-19.5.2013

 

S-6-A  senioři  (38)                                                            S-4-A  senioři  (31)

1. J. Chalupa                                                                        5. J.Šebesta

5. J.Šebesta                                                                         27.-31. J Chalupa

 

S-7 makety bodovací senioři  (15)                                  S-8.E  RC raketoplán  40 Ns  senioři  (18)

5. J.Šebesta                                                                          9. J.Šebesta

6. J.Chalupa                                                                        12. J.Chalupa

 

S-9-A vírník  (32)

1. |J. Chalupa

 

 

WORLD  CUP    Polsko    Krakow   1.-2. 6. 2013

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (40)                                  S-6-A  streamer  2,5 Ns  (34)

5. J. Šebesta                                                                   5. J. Šebesta

9. J. Chalupa                                                                   9. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (27)                                            S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (11)

 1. J. Chalupa                                                                 2. J. Šebesta

27. J. Šebesta                                                                6. J. Chalupa

 

S-7  maketa bodovací  (11)

4. J. Šebesta

 

 

Mistrovství   ČR  žáci   22.6.2013  Krupka

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  (22)                                           S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (17)

  2. T. Petrůj                                                                  10.-12.  P. Hlaváč

16. P. Hlaváč                                                                         16. T. Petrůj

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  (22)

   1. P. Hlaváč

12. T. Petrůj

 

Mistrovství  ČR   seriál 3  22.6-23.6.2013  Krupka

 

S-3-A padák 2,5 Ns  senioři  (8)                                S-6-A  streamer  2,5 Ns senioři  (8)

1.-2.  J. Chalupa                                                           4. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns senioři  (8)                                S-8-D/P  RC raketoplán 20Ns senioři  (7)

3. J. Chalupa                                                                2. J.Chalupa

 

 

„Dlouhý streamer“    Letovice  7.9.2013

 

S-6-A „Dlouhý streamer“ junioří (do 50 let) (8)          S-6-A „Dlouhý streamer“ senioři ( nad 50 let) (16)

4. J. Šebesta                                                                      1. J. Chalupa

 

S-7 polomakety

5. j. Šebesta

 

 

World  Cup   Maribor   Slovinsko   13.-15.9.2013

 

S-6-A streamer 2,5 Ns  (27)                                                               S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (9)

20.  J.Šebesta                                                                                       8.  J.Šebesta

 

S-7  maketa bodovací  (7)

1.  J.Šebesta

 

 

World  Cup   „ Tessin Olza Cup“    Český  Těšín  21.-22.9.2013

 

S-3-A padák  2,5 Ns  ( mimo  World Cup)  (34)                        S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (33)

  1.  J.Šebesta                                                                                  17.  J.Chalupa

19.  P.Hlaváč                                                                                   25.  P.Hlaváč

28.  J.Chalupa                                                                                 31.-33.  J.Šebesta

 

S-6-A streamer 2,5 Ns  (44)                                                          S-9-A vírník 2,5 Ns  (27)

 3.  J.Šebesta                                                                                    1.  J.Chalupa

8.-9.  J.Chalupa                                                                                9.-10.  J.Šebesta

34.  P.Hlaváč

 

S-8-E/P RC raketoplán 40 Ns  (10)

6.  J.Chalupa

7.  J.Šebesta

 

 

MČR   seriál  4     21.-22.9.2013   Český Těšín

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři (20)                           S-3-A padák 2,5 Ns senioři (8)

10.  P.Hlaváč                                                           1.  J.Šebesta

                                                                                  8.  J.Chalupa

 

S-4-A raketoplán 5,5 Ns  junioři (14)                 S-4-A raketoplán 5,5 Ns senioři (8)

9.  P.Hlaváč                                                             5.  J.Chalupa

                                                                                  8. J.Šebesta

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři (21)                     S-6-A streamer 2,5Ns senioři (8)

16.  P.Hlaváč                                                          2.  J.Šebesta

                                                                                 4.  J.Chalupa

 

S-9-A vírník 2,5 Ns senioři (8)                             S-8/  senioři (10)

1.  J.Chalupa                                                           3.  J.Chalupa

5.-6.  J.Šebesta                                                       4.  J.Šebesta

 

Mistrovství   ČR  2013  Celkové výsledky

 

S-1-A výška 2,5 Ns senioři  (6)                                               S-9-A vírník 2,5 Ns senioři  (12)

3.  J.Šebesta                                                                               1.  J.Chalupa  „MISTR ČR“

                                                                                                   10.  J.Šebesta

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři  (31)                                             S-3-A padák 2,5 Ns senioři (17)

20.  P.Hlaváč                                                                              3.  J.Šebesta

                                                                                                     6.  J.Chalupa

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns junioři  (22)                                    S-4-A raketoplán 2,5 Ns senioři (16)

20.  P.Hlaváč                                                                               7.  J.Chalupa

                                                                                                    10.  J.Šebesta

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři  (33)                                       S-6-A streamer 2,5 Ns senioři  (21)

31.  P.Hlaváč                                                                              1.  J.Šebesta  „MISTR ČR“

                                                                                                     2.  J.Chalupa

 

S-7 maketa bodovací senioři  (5)                                          S-8-   RC raketoplán   senioři  (11)

3.  J.Šebesta                                                                               3.-4.  J.Chalupa

4.  J.Chalupa                                                                               5.  J.Šebesta

 

 

Celkem ČR:  junioři  (35)                                                         senioři  (29)

27.  P.Hlaváč                                                                              2.  J.Chalupa

                                                                                                     3. J. Šebesta

 

 

Mezinárodní soutěž  Rybnik – Polsko   1.12.2013

 

Kategorie S-8-D  (7)

3. J.Šebesta