Oblastní Přebor mládeže  14.4.2012  Český Těšín

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (12)                                                              S-6-A streamer  2,5 Ns  (12)

4. V. Kolář                                                                                        9. V. Kolář

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  (7)

1. V. Kolář

 

Mistrovství ČR   seriál 1   Letovice  28.4.2012

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři  (24)                                          S-6-A streamer 2,5 Ns senioři   (15)

10. J.Šebesta                                                                               3. J.Chalupa

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  junioři  (14)                                     S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři  (10)

1. J. Šebesta                                                                                 1. J.Chalupa

 

S-3-A  padák  2,5 Ns senioři  (16)

5. J. Chalupa 

 

WORLD  CUP  ČR  Krupka   18.-20.-5-2012

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (40)                                                  S-6-A  streamer  2,5 Ns  (52)

  5. J. Šebesta                                                                                  8. J. Chalupa

31. J. Chalupa                                                                               17. J. Šebesta

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (35)                                                            S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (27)

31. J. Šebesta                                                                                10. J. Chalupa

32. J. Chalupa                                                                                23. J. Šebesta

 

S-7  maketa bodovací  (9)

3. J. Šebesta

 

Mistrovství   ČR   seriál 2   Krupka    19.-20.5.2012

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  junioři  (13)                           S-4-A raketoplán  2,5 Ns  senioři  (9)

1. J. Šebesta                                                                       8. J. Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (20)                             S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (13)

5. J.Šebesta                                                                        5. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  junioři  (8)                                      S-9-A  vírník  2,5 Ns  senioři  (9)

8. J.Šebesta                                                                        8. J. Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns junioři  (3)                     S-8-E/P  RC raketoplán  senioři  (8)

3. J. Šebesta                                                                       2. J. Chalupa

 

S-7  maketa bodovací  junioři  (4)

1. J. Šebesta

 

WORLD  CUP  POLSKO  Krakow  2.-3.6.2012

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (38)                                             S-6-A  streamer  2,5 Ns  (56)

3. J. Chalupa                                                                            5. J. Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (44)                                                       S-8-E/P  RC  raketoplán  40 Ns  (16)

15. J. Chalupa                                                                          13. J. Chalupa

 

MISTROVSTVÍ  ČR  žáci   23.6.2012  Krupka.

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (29)                                               S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (29)

12.-18.  P.Hlaváč                                                             26. P.Hlaváč

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (33)

26. P.Hlaváč           

 

Mistrovství ČR   seriál 3    Krupka 23.-24.6.2012

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři  (21)                                                   S-3-A padák 2,5 Ns senioři  (8)

3. J.Šebesta                                                                                     6-7.  J. Chalupa

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  junioři (22)                                             S-6-A  streamer 2,5 Ns  senioři  (8)

5. J. Šebesta                                                                                     2. J. Chalupa

 

S-8-D RC raketoplán  20 Ns  junioři (5)                                       S-8-E/P RC raketoplán  40 Ns senioři  (13)

3. J. Šebesta                                                                                     5.-6. J. Chalupa

 

S-9-9 vírník 2,5 Ns senioři  (6)

5.-6. J. Chalupa

 

MISTROVSTVÍ   SVĚTA  PRO KOSMICKÉ MODELY       Slovensko     Liptovský Mikuláš     1.- 9.9.2012

 

Jednotlivci:

 

S-3-A padák 2,5 Ns  senioři  (59)                                             S-4-A raketoplán 2,5 Ns  senioři  (55)

39.-46. J.Chalupa                                                                       44. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (60)                                      S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns senioři (39)

24.-25. J.Chalupa                                                                       38. J.Chalupa

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  junioři  (48)                                   S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (35)

7. J.Šebesta                                                                                 4. J.Šebesta

 

S-8-D  RC Raketoplán 20 Ns junioři  (26)                               S-7 maketa bodovací  junioři  (20)

4. J.Šebesta                                                                                 1. J. Šebesta   „ MISTR SVĚTA“

 

Družstva.

 

S-3-A padák 2,5 Ns  senioři  (21)                                             S-4-A raketoplán 2,5 Ns  senioři  (20)

11. J.Chalupa + B.Pavka, P. Broný ( obaRMK Krupka)         13. J. Chalupa +M. Pavka, Z. Kolář (Krupka)

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (21)                                      S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns senioři (14)                    

9.-10. J.Chalupa+ B.Pavka, Z.Kolář ( oba Krupka)                 12. J.Chalupa+ B.Pavka, M. Pavka (Krupka)

 

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  junioři  (16)                                    S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (16)

5. J.Šebesta+ D.Pastuszek(Č.Těšín) V.Krůta (Dalovice)        6. J.Šebesta+ D.Pastuszek (Č.Těšín)                                                                                                                                                               

                                                                                                                                   V.Tržilová (Krupka)

 

S-8-D  RC Raketoplán 20 Ns junioři  (10)                                 S-7 maketa bodovací  junioři  (8)

7.J.Šebesta+ F.Kontra, J.Beňák ( obaKrupka)                         1. J.Šebesta+K.Vaníková, J.Beňák (Krupka) „MISTŘI SVĚTA“

 

 

MČR seriál 4 Český Těšín – Milíkov 22.-23.9.2012

 

S-4-A   raketoplán 2,5  junioři (11)                                                    S-4-A  raketoplán 2,5 Ns senioři  (5)

 

  3. J.Šebesta                                                                                         2. J.Chalupa

10. P.Hlaváč

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  junioři  (17)                                                 S-6-A  streamer 2,5 Ns  senioři  (7)

 

  7. J.Šebesta                                                                                         5. J.Chalupa

11. P.Hlaváč

 

S-8-D  RC raketoplán 20 Ns junioři ( 3)                                             S-8-D / RC raketoplán 20 Ns senioři +

                                                                                                                                                                   Junioři (7)

3. J Šebesta                                                                                            5. J.Chalupa

                                                                                                                 6. J.Šebesta

 

S-9-A vírník 2,5 Ns senioři (7)

7. J.Chalupa

 

S-3-A padák 2.5 Ns junioři (18)                                                           S-3-A padák 2,5 Ns senioři (7)

 

 6. J.Šebesta                                                                                            7. J.Chalupa

9.-10. P.Hlaváč

 

 

SHOW krupka 3.11.2012

 

1. J.Chalupa

2.J.Šebesta

 

 

Celkové výsledky MČR 2012

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři (34)                                                       S-3-A padák 2,5 Ns senioři (18)

  9. J.Šebesta                                                                                      3. J.Chalupa

20. P.Hlaváč

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns junioři (23)                                               S4-A raketoplán 2,5 Ns senioři (14)

  1. J.Šebesta                                                                                       1. J.Chalupa

19. P.Hlaváč

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři (37)                                                  S-6-A streamer 2,5 Ns senioři (18)

  5. J.Šebesta                                                                                       1. J.Chalupa

31. P.Hlaváč

 

S-9-A vírník 2,5 Ns junioři (15)                                                         S-9-A vírník 2,5 Ns senioři (11)

12. J.Šebesta                                                                                       7. J.Chalupa

 

S-8-D/P RC raketoplán 20 Ns junioři (5)                                         S-8-D/P RC raketoplán 20 Ns senioři (9)

1. J.Šebesta                                                                                          2.J.Chalupa

 

 

Mezinárodní soutěž   S-8-D   Rybnik Barburka - Polsko 2.12.2012

 

S-8-D  (10)

  2. J.Šebesta

10. J.Chalupa