MISTROVSTVÍ  ČR    seriál 1  Letovice  30.4.2011

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  junioři  (28)                                            S-3-A  padák  2,5 Ns  senioři  (12)

  3. J.Šebesta                                                                               11. J.Chalupa

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  junioři  (13)                                    S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  senioři  (10)

  7. J.Šebesta                                                                                  8. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (27)                                       S-6-A streamer  2,5 Ns  senioři  (14)

  2. J.Šebesta                                                                                  4. J.Chalupa

 

S-1-A  výška  2,5 Ns  (11)

10. J.Šebesta

 

Krajská soutěž mládeže  Vendryně  2.4.2011

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (12)                                                      S-6-A  streamer 2,5 Ns  (15)

11. T.Petrůj                                                                               3. J.Šebesta

                                                                                                    4. T.Petrůj

 

MISTROVSTVÍ   ČR    seriál 2     Český Těšín  14.-15.5.2011

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  junioři  (21)                             S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  senioři  (7)

  4. J.Šebesta                                                                           1. J.Chalupa

                                                                                                  7. Z.Bastl st.

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (27)                                 S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (9)

  1. J.Šebesta                                                                            1. J.Chalupa

                                                                                                   4. Z.Bastl st.

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  junioři  (17)                                         S-9-A  vírník  2,5 Ns  senioři  (8)

15.-17. J.Šebesta                                                                   6.-8. J.Chalupa

 

WORLD  CUP      Český Těšín      14.-15.5.2011

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (39)                                           S-6-A  streamer  2,5 Ns  (56)

  1. J.Chalupa                                                                           5. J.Chalupa

14. J.Šebesta                                                                         16. Z.Bastl st.

19. Z.Bastl st.                                                                         20.-21. J.Šebesta

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (40)                                                     S-7  maketa bodovací

34.-40. J.Chalupa                                                                  5.-6. J.Šebesta

34.-40. J.Šebesta                                                                  (po bodování, letová část se pro déšť nekonala)

 

WORLD   CUP   POLSKO   Krakow    4.-5.6.2011

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (46)                                                  S-6-A  streamer  2,5 Ns  (64)

  6. J.Šebesta                                                                                17. J.Chalupa

21. J.Chalupa                                                                               36. Z.Bastl st.

41.-46. Z.Bastl st.                                                                        43. J.Šebesta

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  52)                                                             S-7  maketa bodovací  (16)

13. J.Chalupa                                                                               13.-16. J.Šebesta

45. J.Šebesta

 

S-8-D  RC raketoplán  20 Ns  (10)                                              S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (18)

9.-10. J.Šebesta                                                                            11. J.Chalupa

 

World Cup   POLSKO    Zielona Góra   22.-24.7.2011

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (47)                                 S-6-A streamer 2,5 Ns (62)

  5. J.Šebesta                                                                11. J.Šebesta

24. Z.Bastl                                                                    40. J.Chalupa

43. J.Chalupa                                                               55.Z.Bastl

 

S-9-A vírník 2,5 Ns  (57)                                              S-7 (16)

  6. J.Chalupa                                                                 2. J.Šebesta

53. Z.Bastl

 

S-8-E/P RC raketoplán 40 Ns  (16)

 11. J.Chalupa

 

WORLD  CUP  „Slovak Cup“  Slovensko   Partizánské   6.-7.8.2011

 

S-4-A  raketoplán  2,5Ns  (24)                                                  S-6-A  streamer  2,5Ns  (30)

18. J.Chalupa                                                                                 4. J.Šebesta

23.-24. J.Šebesta                                                                         15. J.Chalupa

 

S-7  maketa bodovací  (12)                                                       S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns  (14)

2. J.Šebesta                                                                                  6. J.Chalupa

 

WORLD  CUP   Slovinsko  „ Ljubljana  Cup“   Ljubljana  7.-9.10.2011

 

S-4-A  raketoplán 2,5Ns  (29)                                     S-4-A  raketoplán 2,5Ns  družstva

  3. J.Chalupa                                                                 1. J.Chalupa, J.Šebesta  +  T.Kasprzycki  POL

12. J.Šebesta

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  (50)                                       S-7 maketa bodovací  (9)

  9. J.Šebesta                                                                 6.-7. J.Šebesta

24. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (19)                            S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  družstva

11. J.Šebesta                                                                  3. J.Šebesta, J.Chalupa  + P.Matuška  SVK

15.J.Chalupa

 

S-3-A  padák  2,5Ns  Open, mimo  W Cup  (27)       S-9-A vírník  2,5 Ns  (30)

1. J.Šebesta                                                                    1. J.Chalupa

 

WORLD   CUP  „Bratislava Cup“  Slovensko   -   Partizánské  3.-5.8.2011

 

S-4-A  raketoplán  2,5Ns  (14)                                                 S-6-A  streamer  2,5Ns  (22)

3. J.Šebesta                                                                                 1 .J.Šebesta

4. J.Chalupa                                                                                 3. J.Chalupa   

 

S-7 maketa bodovací  (10)                                                        S-9-A  vírník 2,5 Ns  (17)

3. J.Šebesta                                                                                  15. J.Chalupa  

 

S-8-E/P  RC raketolán  40 Ns  (7)

5. J.Chalupa                                                                         

 

Veřejná soutěž    „Dlouhý streamer“  Letovice  17.9.2011

 

S-6-A dlouhý streamer  junioři do 50 let  (4)

2. J. Šebesta

 

S-6-A  dlouhý streamer  senioři nad 50 let  (14)

1. J.Chalupa

 

S-7 polomakety  (12)

3. J.Šebesta

 

Mistrovství  ČR  -  seriál 4  Vlašim  1.10.2011

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  junioři  (9)                                S-6-A  streamer  2,5Ns  senioři  (9)

2. J.Šebesta                                                                        2. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (7)                                      S-8-E/P  RC  raketoplán  40Ns  (4)

4. J.Chalupa                                                                       2. J.Šebesta

                                                                                             3. J.Chalupa

 

Mistrovství  ČR  seriál  - 2. kolo  Krupka   19.6.2011

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns   (8)

1. J.Chalupa

8. J.Šebesta

 

S-8-D  RC raketoplán  20Ns  junioři  (2)

2. J.Šebesta

 

Mistrovství  ČR   S-8  seriál  - 1. kolo  Ústí n.L.  Modelpark Suché   18.6.2011

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns   (7)

1. J.Chalupa

 

S-8-D  RC raketoplán  20Ns  junioři  (3)

2. J.Šebesta

 

MISTROVSTVÍ  ČR  žáci    Dalovice   24.-25.9.2011

 

T-1 raketový kluzák  (27)                                                          S-3-A  padák  2,5Ns  (28)

15. V. Kolář                                                                                 22. V.Kolář

                                                                                                      27. T.Petrůj

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  (28)                                                     S-4-A  raketoplán 2,5Ns  (28)

  7. T.Petrůj                                                                                  21. V.Kolář

17.-18. V.Kolář                                                                            27.-28. T.Petrůj                              

 

MISTROVSTVÍ    ČR  2011   CELKOVÉ  VÝSLEDKY

 

S-1-A  výška  (11)                                                                    S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (10)

10. J.Šebesta                                                                            6.-7. J.Chalupa

 

S-3-A  padák  2,5Ns junioři (28)                                            S-3-A  padák  2,5Ns senioři  (12)

3. J.Šebesta                                                                              11. J.Chalupa

 

S-4-A raketoplán 2,5Ns  junioři  (23)                                    S-4-A raketoplán 2,5Ns  senioři   (11)

3. J.Šebesta                                                                               3. J.Chalupa

                                                                                                    9. Z.Bastl st.

 

S-6-A  streamer 2,5Ns  junioři  (35)                                      S-6-A  streamer 2,5Ns  senioři  (17)

1.Šebesta                                                                                    2. J.Chalupa

                                                                                                    12. Z.Bastl.st

 

S-8-D RC raketoplán  20Ns junioři  (3)                                   S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  senioři  (9)

2. J.Šebesta                                                                                 2. J.Chalupa

 

S-7  maketa bodovací  (3)

1. J.Šebesta