MISTROVSTVÍ ČR žáků  Dalovice  10.-12.9.2010

 

T-1 raketové kluzáky (36)                                    S-6-A streamer 2,5 Ns  (36)

19. Z.Ramík                                                            31.-32. Z.Ramík

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (35)                                      S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (36)

11. Z.Ramík                                                            10. Z.Ramík

 

 

MISTROVSTVÍ SVĚTA PRO KOSMICKÉ MODELY  Srbsko  21.-28.8.2010

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (64)                                   S-3-A  padák 2,5 Ns  (64)

13. J.Chalupa                                                              61. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (39)

36. J.Chalupa

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  „DLOUHÝ STREAMER“   Letovice  18.9.2010

 

S-6-A dlouhý streamer kat. do 50 let (8)       S-6-A dlouhý streamer kat. nad 50 let  (13)

7. J.Šebesta                                                         4. J.Chalupa

                                                                              8. T.Indruch

 

S-7-C polomakety  (15)

7. J.Šebesta

 

 

WORLD  CUP  Slovinsko  Ljubljana  9.-12.10.2010

 

S-4-A raketoplán  2,5 Ns  (37)                        S-4-A raketoplán  2,5 Ns  družstva  

14. J.Chalupa                                                     2. J.Chalupa + J.Chmelík, V.Krůta – RMK Dalovice

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (61)                            S-6-A streamer  2,5 Ns  družstva  

  6. J.Šebesta                                                      1. J.Šebesta + F.Kontra, J.Beňák – RMK Krupka

30. J.Chalupa

 

S-3-A padák  2,5 Ns  (29)                                 S-6-A streamer  2,5 Ns  družstva 

23. J.Chalupa                                                     3. J.Chalupa + J.Chmelík, V.Krůta – RMK Dalovice

26. J.Šebesta

 

S-9-A vírník  2,5 Ns  (40)                                   S-9-A vírník  2,5 Ns družstva 

  3. J.Chalupa                                                      1. J.Chalupa + J.Chmelík, V.Krůta – RMK Dalovice

33. J.Šebesta                       

 

S-7 maketa bodovací  (13)                                S-7 maketa bodovací   družstva 

9. J.Šebesta                                                          2. J.Šebesta + F.Kontra, J.Beňák – RMK Krupka

 

S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (24)

17. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ   ČR  seriál  Milíkov  19.6.2010

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  junioři  (19)                                              S-3-A  padák  2,5 Ns  senioři  (7)

5. Z.Ramík                                                                                      5. J.Chalupa

8. J.Šebesta

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  junioři  (20)                                      S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  senioři  (7)

   5.J.Šebesta                                                                                  5. J.Chalupa

17. Z.Ramík

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  junioři  (21)                                         S-6-A  streamer  2,5 Ns  senioři  (9)

  9. J.Šebesta                                                                                  8. J.Chalupa

20. Z.Ramík

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  junioři  (5)                                                  S-8-E/P  RC  raketoplán  40 Ns  (8)

4. J.Šebesta                                                                                    2. J.Chalupa

 

 

WORLD   CUP  2010 SLOVENSKO  Dubnica  29.-30. 5.2010

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (25)                                           S-6-A  streaamer  2,5 Ns  (38)

  6. J.Chalupa                                                                     20.J.Chalupa

21. J.Šebesta                                                                      35.J.Šebesta

 

S-9-A  vírník  (28)                                                                S-7 maketa bodovací  (12)

23.-28. J.Šebesta                                                                10. J.Šebesta

 

S-8-E/P (19)

16. J.Chalupa

 

 

WORLD  CUP  Polsko   Zielona Góra   16.-18.7.2010

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (40)                                                    S-6-A  streamer  2,5 Ns  (52)

20. J.Šebesta                                                                                    3. J.Šebesta

26. J.Chalupa                                                                                  22. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (42)                                                              S-7  maketa bodovací  (23)

17. J.Šebesta                                                                                   20. J.Šebesta

35. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (20)

15. J.Chalupa

 

Jan Šebesta byl vyhodnocen jako nejlepší junior v kategorii  S-6-A