VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  „DLOUHÝ STREAMER“   Letovice  13.9.2009                                                                                                                                                                                                            

 

S-6-A dlouhý streamer kat. nad 50 let  (11)                          S-7-C polomakety  (13) 

1. J.Chalupa                                                                                       12.-13. J. Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  Letovice  25.4.2009

 

S-3-A padák  2,5 Ns junioři  (17)                                           S-3-A padák  2,5 Ns senioři  (14)

  9. J.Šebesta                                                                             9. J.Chalupa

10. A.Dittrich

14. M.Svrčina

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři  (18)                                       S-6-A streamer 2,5 Ns senioři  (14)

10. J.Šebesta                                                                             3. J.Chalupa

11. M.Svrčina

15. A.Dittrich

 

S-9-A vírník 2,5 Ns junioři  (8)                                                 S-9-A vírník 2,5 Ns senioři  (8)

8. M.Svrčina                                                                               4. J.Chalupa

 

                                                                              

OBLASTNÍ PŘEBOR JUNIORŮ  Vendryně   18.4.2009

 

S-3-A padák 2,5 Ns (?)                                            S-6-A streamer 2,5 Ns  (?)

1. A.Dittrich                                                              1. J.Šebesta

                                                                                   2. S.Mrlina

                                                                                   3. A.Dittrich

 

 

WORLD  CUP  Krupka  15.-17.5.2009

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (52)                                    S-6-A streamer 2,5 Ns  (62)

12.-13. J.Chalupa                                                         19. J.Chalupa

40. A.Dittrich                                                                36. M.Svrčina

44. J.Šebesta                                                                 44. J.Šebesta

47.-52. M.Svrčina                                                         47. A.Dittrich

 

S-9-A vírník  2,5 Ns  (47)                                             S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (18)

10. J.Chalupa                                                                 11. J.Chalupa

35. J.Šebesta

38. M.Svrčina

42. A.Dittrich

 

 

WORLD  CUP  Slovinsko  Ljubljana  9.-12.10.2009

 

S-3-A padák  2,5 Ns  (29)                                  S-4-A raketoplán  2,5 Ns  (30)

21. J.Chalupa                                                      3. J.Chalupa

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (44)                             S-9-A vírník  2,5 Ns  (36)

11. J.Chalupa                                                       32. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns  (23)                  S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns družstva

12. J.Chalupa                                                       3. J.Chalupa + P. Matuška, Š. Buraj - SVK

 

 

 

WORLD  CUP  2009   - celkové výsledky

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (282)                                                 S-6-A  streamer  2,5 Ns  (343)

 16. J.Chalupa                                                                                 29. J.Chalupa

230. A.Dittrich                                                                              233. M.Svrčina

240. J.Šebesta                                                                               261. J.Šebesta

253. M.Svrčina                                                                              275. A.Dittrich

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (276)                                                           S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (97)

  48. J.Chalupa                                                                                 11. J.Chalupa

205. J.Šebesta

216. M.Svrčina