WORLD  CUP  Krupka  12.-14.5.2006

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (41)                                       S-6-A  streamer  2,5 Ns  (50)

19. J.Chalupa                                                                  10.-11. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (31)                                               S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (20)

10. J.Chalupa                                                                   16. J.Chalupa

 

MISTROVSTVÍ   ČR   seriál 2   Letovice   29.4.2006

 

S-3-A  padák  2,5Ns  junioři  (16)                                        S-3-A  padák  2,5Ns  senioři  (11)

9. M.Svrčina                                                                           9. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  junioři  (16)                                   S-6-A  streamer  2,5Ns  senioři  (11)

6. M.Svrčina                                                                           6. J.Chalupa

 

Kategorie    S-4-A raketoplán byla pro nepříznivé počasí zrušena

 

MISTROVSTVÍ  ČR   žáci  Krupka   10.-11.6.2006

 

T-1  raketový kluzák  (43)                                                            S-3-A  padák  2,5Ns  (43)

12. M.Svrčina                                                                                 14.-15. D.Ruhswurm

                                                                                                          24.-28. Z.Ramík

                                                                                                          24.-28. J.Šebesta

                                                                                                          29.  M.Svrčina

 

S-4-A  raketoplán 2,5Ns  (43)                                                       S-6-A  streamer  2,5Ns  (43)

  2. D.Ruhswurm                                                                             10. M.Svrčina

  5. Z.Ramík                                                                                       12. J.Šebesta

23. J.Šebesta                                                                                    15. D.Ruhswurm

25. M.Svrčina                                                                                   26.-27. Z.Ramík

 

MISTROVSTVÍ  ČR   seriál 3   Krupka   13.-14.5.2006

 

S-4-A  raketoplán  2,5Ns  senioři  (16)                                      S-6-A  streamer  2,5Ns

8. J.Chalupa                                                                                   v listině výsledky chybí

 

S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (12)                                               S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns  (7)

5. J.Chalupa                                                                                   5. J.Chalupa

 

MISTROVSTVÍ  ČR   seriál 1  Jaroměř  8.4.2006

 

S-4-A  raketoplán  2,5Ns  senioři  (12)                           S-6-A  streamer  2,5Ns  senioři  (11)

3. J.Chalupa                                                                        2. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (9)

4. J.Chalupa

 

MISTROVSTVÍ   ČR   seriál 4  Krupka   24.-25.6.2006

 

S-3-A  padák  2,5Ns   senioři  (16)                                   S-4-A  raketoplán  2,5Ns   senioři  (15)

11. J.Chalupa                                                                      3. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  senioři  (16)                              S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (13)

1. J.Chalupa                                                                        10. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns  (?)

1. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR   2006  celkové výsledky

 

S-3-A  padák  2,5Ns  junioři  (24)                                         S-3-A  padák  2,5Ns  senioři  (17)

16. M.Svrčina                                                                          13. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  junioři  (28)                                    S-6-A  streamer  2,5Ns  senioři  (21)

17. M.Svrčina                                                                          2. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5Ns  senioři  (14)                                          S-8-E/P  RC raketoplán  40Ns  (7)

8.-9. J.Chalupa                                                                         2. J.Chalupa