MISTROVSTVÍ   ČR  žáci  Krupka  15.-17.6.2001

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  (46)                                             S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (46)

2. L.Ďatka                                                                        3. O.Ďatka

?. O.Ďatka                                                                       ?. L.Ďatka

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  (46)

2. O.Ďatka

?. L.Ďatka

 

Výsledky jsou opsány z čas. Modelář, výsledková listina není k dispozici.

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  2001  celkové výsledky

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  junioři  (25)                                        S-3-A  padák 2,5 Ns  senioři  (15)

  7. O.Ďatka                                                                            2. T.Indruch

15. L.Ďatka                                                                             4. J.Chalupa

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  junioři  (25)                               S-4-B  raketoplán 5 Ns  senioři  (14)

  7. L.Ďatka                                                                             3. J.Chalupa                          

11. O.Ďatka

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  junioři  (24)                                  S-6-B  streamer 5 Ns  senioři  (14)

  9. O.Ďatka                                                                            3. T.Indruch

12. L.Ďatka                                                                             4. J.Chalupa

 

S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  senioři  (5)

3. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  seriál  Sazená  12.-13.5.2001

 

S-6-B  streamer 5 Ns  senioři  (8)                                     S-3-A  padák 2,5 Ns senioři  (8)

6. T.Indruch                                                                         1. T.Indruch

7. J.Chalupa                                                                         2. J.Chalupa

 

S-4-B  raketoplán 5 Ns  senioři  (6)                                  S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  (4)

5. J.Chalupa                                                                         4. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  seriál 2  Letovice  5.5.2001

 

S-3-A  padák 2,5 Ns junioři  (16)                          S-3-A  padák 2,5 Ns senioři  (13)

8. O.Ďatka                                                                 3. T.Indruch

9. L.Ďatka                                                                11. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  junioři  (16)                    S-6-B  streamer 5 Ns  senioři  (12)

  7. O.Ďatka                                                              2.-3. J.Chalupa

11. L.Ďatka                                                               2.-3. T.Indruch

 

S-4-B  raketoplán 5 Ns  senioři  (10)

2. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  seriál 4  Krupka  1.-2.9.2001

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  junioři  (15)                                   S-3-A  padák 2,5 Ns  senioři  (8)

  4. O.Ďatka                                                                        1. J.Chalupa

12. L.Ďatka                                                                         5. T.Indruch

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  junioři (16)                               S-6-B  streamer 5 Ns  senioři  (8)

2. O.Ďatka                                                                          2. T.Indruch

7. L.Ďatka                                                                           5. J.Chalupa

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  junioři  (14)                           S-4-B  raketoplán  Ns  senioři  (7)

3. L.Ďatka                                                                           6. J.Chalupa

6. O.Ďatka

 

S-8-E/P  RC raketoplán  40 Ns senioři  (3)

2. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  seriál 5  Krupka  29.-30.9.2001

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  senioři  (9)                                      S-4-B  raketoplán 5 Ns  senioři  (9)

5. J.Chalupa                                                                        3. J.Chalupa

 

S-6-B  streamer 5 Ns  senioři  (9)                                    S-8-E/P  RC raketoplán 40 Ns  senioři  (5)

4. J.Chalupa                                                                        3. J.Chalupa