MISTROVSTVÍ   ČR  seriál   Vémyslice  29.8.1998

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (20)                                                S-4-B raletoplán  2,5,Ns  (18)

16. J.Chalupa                                                                    4. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  (19)

4. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  -  seriál   Třebíč  2.5.1998

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  (26)                                            S-4-B  raketoplán  2,5 Ns  (25)

  4. J.Chalupa                                                                    1. J.Chalupa

11. L.Herman                                                                 10. L.Herman

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  (22)

4. J.Chalupa

9. L.Herman

 

J.Chalupa zvítězil v soutěži o nejlepšího závodníka Moravy a Slezska v kat. senior

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  - seriál   Jaroměř  18.4.1998

 

S-3-A padák  2,5 Ns  (21)                                           S-4-B  raketoplán  2,5 Ns  (20)

  9. J.Chalupa                                                                2. L.Herman

19. L.Herman                                                               3. J.Chalupa

 

S-6-A  streamer  2,5 Ns  (20)

  7. J.Chalupa

11. L.Herman

 

 

MISTROVSTVÍ  ČR  seriál   Krupka  1.-2.8.1998

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  (15)                 S-4-B  raketoplán 5 Ns  (13)

  7. J.Chalupa                                      3. J.Chalupa   

15. L.Herman                                      5. L.Herman          

 

S-6-A  streamer   2,5 Ns  (15)            S-8-E   RC raketoplán  40 Ns  (8)

5. J.Chalupa                                          3. L.Herman

8. L.Herman                                          5. J.Chalupa

 

S-9-A  vírník  2,5 Ns  (3)

2. T.Indruch                 

 

 

WORLD  CUP  ČR  Sazená  11.-13.9.1998

 

S-6-A streamer  2,5 Ns  (14)                            S-9-A  vírník  2,5 Ns  (4)

10. J.Chalupa                                                     2. T.Indruch

 

S-8-E  raketoplán  40 Ns  (18)                         S-8-E/P  raketoplán  40 Ns (přesnost přistání)  (7)

3. J.Chalupa                                                        3. J.Chalupa

 

 

MISTROVSTVÍ  SVĚTA  PRO KOSMICKÉ  MODELY   Rumunsko  Suceava   11.-18.7.1998

 

S-6-A   streamer  2,5 Ns  (51)                                    S-6-A   streamer  2,5 Ns  družstva  (18)

14. J.Chalupa                                                                6. J.Chalupa +(B.Pavka – Krupka, J.Pukl – Bučovice)

 

S-8-E  RC  raketoplán 40 Ns  (23)                              S-8-E  RC  raketoplán 40 Ns  družstva  (9)

2. J.Chalupa                                                                  1. J.Chalupa +(J.Táborský – Praha, J.Pukl – Bučovice)