KRAJSKÝ PŘEBOR  Milíkov  3.6.1989

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  žáci  (19)                                       S-6-A  streamer 2,5 Ns  žáci  (15)

  9. M.Špetík                                                                                1. D.Bastl

13. D.Bastl                                                                                 12. J.Špetík

16. J.Špetík                                                                                13. M.Špetík

 

S-4-A  junioři, senioři  (17)                                                      S-6-B streamer 5 Ns jun., sen. (17)

  1. J.Chalupa                                                                                1. T.Indruch

  2. P.Karkoška                                                                              2. V.Ďatka

  3. V.Drnek                                                                                   3. P.Šponiar

  6. R.Kocurek                                                                                4. R.Kocurek

  8. M.Číž                                                                                        5. M.Číž

  9. T.Indruch                                                                                 6. J.Chalupa 

10. V.Ďatka                                                                                  10. Z.Bastl ml. 

11. R.Číž                                                                                        11. P.Karkoška

14. P.Šponiar                                                                                12. V.Drnek

15. Z.Bastl ml.                                                                              13. R.Číž

16. Z.Bastl st.                                                                               17. Z.Bastl st. 

 

S-7 maketa bodovací  jun., sen. (16)

  1. R.Kocurek

  2. J.Chalupa

  3. Z.Bastl ml.

  4. V.Drnek

  6. V.Ďatka

  7. R.Číž

  8. M.Číž

10. Z.Bastl st.

11. P.Karkoška

14. T.Indruch                        

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Plzeň  15.-17.9.1989

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (44)                                             S-4-B  streamer 5 Ns  (44)

  5. R.Kocurek                                                                   2. M.Číž

  6. V.Ďatka                                                                     11. Z.Bastl ml.

  7. M.Číž                                                                         21. J.Chalupa

  8. T.Indruch                                                                  24. V.Ďatka  

17. V.Drnek                                                                    28. V.Drnek

18. J.Chalupa                                                                  29. T.Indruch

41. Z.Bastl ml.                                                                 30. R.Kocurek

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (44)                                         S-5-C  maketa 10 Ns výška  (38)

  1. T.Indruch                                                                   24.J.Chalupa

  2. V.Drnek                                                                      30. V.Drnek

  5. J.Chalupa                                                                   34.-38.T.Indruch

  9. V.Ďatka                                                                      34.-38. R.Kocurek

11. M.Číž

21. R.Kocurek

28. Z.Bastl ml.

 

S-7  maketa bodovací  (33)

  3. R.Kocurek

  7. J.Chalupa

21. Z.Bastl ml.

23. V.Drnek

26.-33. T.Indruch

26.-33. V.Ďatka

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTP  Rajhrad  22.-24.9.1989

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (48)                                                S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (48)

11. D.Bastl                                                                        22. D.Bastl

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (48)

4. D.Bastl

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA  Myjava  20.-21.8.1989

 

Pořadatel nedodal výsledkovou listinu, výsledky podle opsané startovní listiny,

pořadí členů klubu podle dosažených časů.

 

S-6-B streamer 5 Ns  (27)                                    S-4-D raketoplán Ns  (27)

?. T.Indruch                                                           ?. V.Drnek

?. D.Kulhánek                                                        ?. J.Chalupa

?. R.Kocurek                                                          ?. D.Bastl

?. Z.Bastl st.                                                           ?. Z.Bastl ml.

?. J.Chalupa                                                           ?. Z.Bastl ml.

?. Z.Bastl ml.                                                          ?. T.Indruch

?. K.Těžký                                                               ?. D.Kulhánek

?. D.Bastl                                                                ?. K.Těžký

?. V.Drnek                                                              ?. R.Kocurek                                                                                                                                                           

 

S-3-A padák 2,5 Ns (27)                                                                   

?. Z.Bastl ml.

?. T.Indruch

?. J.Chalupa

?. D.Bastl

?. V.Drnek

?. D.Kulhánek

?. Z.Bastl st.

?. R.Kocurek

?. K.Těžký

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  18.2.1989

 

S-6-A streamer 2,5 Ns  (54)                                           S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (44)

  1.R.Kocurek                                                                      3. V.Drnek

  2. T.Indruch                                                                      5. J.Chalupa

  3. V.Drnek                                                                         9. P.Karkoška

  7. J.Chalupa                                                                    10. M.Číž

12. Z.Bastl st.                                                                    21. T.Indruch

13. Z.Bastl ml.                                                                   23. D.Bastl

20. M.Číž                                                                            25.-26. R.Kocurek

26. P.Karkoška                                                                  28. R.Číž

39. M.Otýpka                                                                    30. Z.Bastl ml.

43. J.Špetík                                                                        42.-44. Z.Bastl st.

45. D.Bastl

48. M.Špetík

50.-54. R.Číž

 

Střelba ze vzduchovky – branný prvek, nezbytný u této politicky motivované soutěže  (50)

  2. Z.Bastl ml.

  3. Z.Bastl st.

  5.-7. T.Indruch

  8. V.Drnek

  9.-13. P.Karkoška

20.-26. M.Otýpka

27. R.Kocurek

28. J.Chalupa

36.-40. R.Číž

43. M.Číž

45. D.Bastl

46.-47. J.Špetík

48.-49. M.Špetík

 

 

VEREJNÁ RAKETOMODELÁRSKÁ SÚŤAŽ   Dubnica – Slávnica  1.7.1989

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (24)                                  Pokusy o rekord: čs. rekord v kategorii S-8-A

3. J.Chalupa                                                                                             ustavil J.Chalupa      

6. M.Číž

7. R.Kocurek

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Rajhrad  13.5.1989

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns jun., sen.  (11)                             S-6-B  streamer  5 Ns  jun., sen.  (12)

6. J.Chalupa                                                                             1. J.Chalupa

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Vyškov  22.10.1989

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (26)                                          S-6-A  streamer 2,5 Ns  (27)

  6. R.Kocurek                                                                      1. J.Chalupa

12. V.Drnek                                                                          2. T.Indruch

13. T.Indruch                                                                       5. V.Drnek

14. J.Chalupa                                                                       8. R.Kocurek

 

Kategorie – obří polomakety  (7)

1. J.Chalupa

2. R.Kocurek

5. J.Chalupa

6. T.Indruch