CELOARMÁDNÁ SÚŤAŽ RAKETOVÝCH MODELÁŘŮ ASST  Liptovský Mikuláš  5.-8.9.1988

 

S-3-A padák 2,5Ns  (42)                                              S-6-A streamer 2,5Ns  (40)

2. Z.Bastl ml.                                                                 8.-9. Z.Bastl ml.

 

S-4-B  raketoplán  5 Ns  (31)                                      S-1-A výška 5Ns  (43)

8. Z.Bastl ml.                                                                 13. Z.Bastl ml.

 

S-7 maketa bodovací  (24)

7. Z.Bastl ml.

 

 

KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše 7.5.1988

 

S-4-A  raketoplán 2,5Ns  žáci  (8)                       S-6-A  streamer  2,5Ns  žáci  (8)

4. D.Bastl                                                                2. D.Ševčík

6. D.Ševčík                                                              3. D.Bastl

 

S-4-A junioři, senioři  (12)                                    S-1-A výška (motor omezen na 2,5Ns) jun., sen.  (13)

  1. R.Číž                                                                     1. P.Karkoška

  2.R.Kocurek                                                             2. J.Chalupa

  3. P.Karkoška                                                           3. Z.Bastl ml.

  6. J.Chalupa                                                             4. R.Kocurek

  7. T.Indruch                                                             7.-13. R.Číž

10.-12. V.Ďatka                                                         7.-13. T.Indruch

10.-12. D.Kulhánek                                                   7.-13. V.Ďatka

                                                                                     7.-13. D.Kulhánek

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR  STTP  Teplice  4.-5.6.1988

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (50)                                         S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (50)

29. D.Bastl                                                                8. D.Bastl

 

S-6-A  streamer 2,5Ns  (50)

6. D.Bastl

 

 

MISTROVSTVÍ ČSSR  Sazená  16.-18.9.1988

 

S-3-A padák 2,5Ns  (51)                                      S-4-B raketoplán 5Ns  (50)

  8. Z.Bastl ml.                                                         5. T.Indruch

11. T.Indruch                                                        32.-34. R.Číž

12. R.Číž                                                                40.-41. R.Kocurek

23. R.Kocurek                                                       46. Z.Bastl ml.

 

S-6-A  streamer 2,5Ns  (51)                                S-5-C  maketa 10Ns čas  (38)

14. R.Kocurek                                                       18. R.Kocurek

31. R.Číž                                                                19. T.Indruch

41. Z.Bastl ml.                                                      25. R.Číž

42 T.Indruch                                                         30. Z.Bastl ml.

 

S-7 maketa bodovací  (42)

23. Z.Bastl ml.

25. R.Číž

26.-42. R.Kocurek

26.-42. T.Indruch

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA  Myjava  ?.?.1988

 

Pořadatel nedodal výsledkovou listinu, výsledky podle diplomů a opsané startovní listiny,

pořadí členů klubu podle dosažených časů.

 

S-6-B streamer 5 Ns  (27)                                    S-4-D raketoplán 40 Ns  (27)

?. V.Ďatka                                                               ?. 1. J.Chalupa

?. T.Indruch                                                            ?.Z.Bastl st.

?. R.Kocurek                                                           ?. T.Indruch

?. J.Chalupa                                                            ?. D.Bastl

?. D.Bastl                                                                 ?. R.Číž

?. Z.Bastl st.                                                            ?. M.Číž

?. I. Svrčina                                                             ?. I.Svrčina

?. M.Číž                                                                   ?. R. Kocurek

?. R.Číž                                                                     ?. V.Ďatka                                                                                                                                                                                                                     

 

S-3-A padák 2,5 Ns (27)                                        Raketa „Vejce“  10 Ns   

3. J.Chalupa                                                            2. J.Chalupa

?. V.Ďatka                                                               ?. R.Číž

?. M.Číž

?. T.Indruch

?. R.Kocurek

?. Z.Bastl st.

?. R.Číž

?. I.Svrčina

?. D.Bastl                     

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  20.2.1988

 

S-6-A  streamer 2,5Ns  (65)                                         S-4-A raketoplán 2,5Ns  (51)

4.-5. D.Ševčík                                                                   1. R.Kocurek

15. D.Bastl                                                                        4. J.Chalupa

17. J.Chalupa                                                                    9. V.Ďatka

18.-19. Z.Bastl st.                                                           17. I.Svrčina

20. R.Kocurek                                                                 26. T.Indruch

23. M.Číž                                                                         28. Z.Bastl st.

34.-35. D.Kulhánek                                                        30. R.Číž

37. V.Ďatka                                                                     36. M.Číž

43. I.Svrčina                                                                    41. D.Kulhánek

46. T.Indruch

55. R.Číž

 

 

VEREJNÁ SÚŤAŽ  Dubnica n.V. – Slávnica   25.6.1988

 

S-3-A padák 2,5Ns  (33)                                     S-6-A  streamer  2,5Ns  (33)

  2. R.Kocurek                                                        2. J.Chalupa

10. T.Indruch                                                         4. V.Ďatka

18. V.Ďatka                                                          21. T.Indruch

20. J.Chalupa                                                       28. R.Kocurek        

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Krupka  24.9.1988

 

S-6-A streamer 2,5Ns, senioři (8)                                       S-3-A  padák 2,5Ns, senioři (8)

7. J.Chalupa                                                                            5. J.Chalupa

 

S-4-D raketoplán 40Ns, senioři  (7)

1. J.Chalupa

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Rajhrad   2.7.1988

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (14)                                       S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (13)

3. T.Indruch                                                                    4. I.Svrčina

5. R.Kocurek                                                                   6. T.Indruch

7. I.Svrčina                                                                      9. J.Chalupa

8. J.Chalupa                                                                  11. R.Kocurek

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Vyškov  12.6.1988

 

S-6-A streamer 2,5Ns  (13)

1. R.Kocurek

4. T.Indruch

5. J.Chalupa

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ Vyškov  11.10.1986

 

S-4-A  Raketoplán 2,5 NS  (22)                                   S-8-B  raketoplán  5Ns (bez odhození motoru) (6)

  1. I.Svrčina                                                                   2. P.Šponiar

  3. M.Číž                                                                        3. J.Chalupa

  5. R.Kocurek                                                                4. Z.Bastl ml.  

  6. R.Číž                                                                          5. I.Svrčina   

  7. J.Chalupa                                                                 6. R.Kocurek

  8. T.Indruch

10. Z.Bastl ml.

11. Z.Bastl st.

15. D.Bastl

16. P.Šponiar

 

Obří polomakety  (6)

1. T.Indruch

3.-6. J.Chalupa

3.-6. Z.Bastl ml.

3.-6. I.Svrčina

3.-6. R.Kocurek