KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše  23.5.1987

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (16)                              S-5-B  maketa 5 Ns čas  (13)

 

  1. R.Kocurek                                                         1. R.Kocurek

  2. Z.Bastl ml.                                                         2. T.Indruch

  3. V.Ďatka                                                              3. J.Chalupa

  4. R.Číž                                                                   4. Z.Bastl ml.

  5. T.Indruch                                                           7. R.Číž

  6. J.Chalupa                                                           8. I.Svrčina

  7. I.Svrčina                                                             9. V.Ďatka

  9. M.Číž                                                                10. R.Zahradník

11. D.Bastl                                                              12. P.Rajdus 

13. R.Zahradník                                                     13. M.Číž

16. P.Rajdus          

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Vyškov  14.-16.8.1987

 

S-3-A  padák 2,5Ns  (45)                                     S-4-B  raketoplán 5 Ns  (44)

2.-3. V.Ďatka                                                          8. Z.Bastl ml.

    4. T.Indruch                                                      19. R.Kocurek

    7. Z.Bastl ml.                                                     31. R.Číž

  19. J.Chalupa                                                      33. V.Ďatka

  31. R.Číž                                                               35. J.Chalupa

  38. R.Kocurek                                                     39.-44. T.Indruch

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (44)                               S-5-C  maketa  10 Ns čas  (44)

11. R.Číž                                                                 10. R.Kocurek

20.-21. Z.Bastl ml.                                                28. Z.Bastl ml.

23. R.Kocurek                                                        29. R.Číž

32.-34. V.Ďatka                                                     31. T.Indruch

32.-34. J.Chalupa                                                  36. J.Chalupa

37. T.Indruch                                                         37. V.Ďatka

 

S-7 maketa bodovací (23)

  5. R.Kocurek

  6. T.Indruch

13. Z.Bastl ml.

15. R.Číž

19.-23. J.Chalupa               

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTP  Liberec 12.-14.6.1987

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (56)                            S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (55)

  9. M.Číž                                                         7. D.Bastl

38. D.Bastl                                                    34. M.Číž

 

S-6-A streamer 2,5 Ns  (56)

  3. D.Bastl

52. M.Číž

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA  Myjava  19.-20.9.1987

 

Pořadatel nedodal výsledkovou listinu, výsledky podle diplomů a opsané startovní listiny.

 

S-6-B streamer 5 Ns  (27)                                    S-4-D raketoplán Ns  (27)

?. I.Svrčina                                                             ?. R.Kocurek

?. T.Indruch                                                           ?. T.Indruch

?. J.Chalupa                                                           ?. I.Svrčina

?. R.Kocurek                                                          ?. J.Chalupa

 

S-3-A padák 2,5 Ns (27)

3. R.Kocurek

4.T.Indruch

6. I.Svrčina

?. J.Chalupa

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  21.2.1987

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (66)                                    S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (33)

  2. V.Ďatka                                                                   2. J.Chalupa

  5. T.Indruch                                                                4. D.Bastl

  9. Z.Bastl ml.                                                            27. R.Číž

13. M.Číž                                                                    29. M.Číž

25. J.Chalupa

29.R.Kocurek

32. D.Kulhánek

34. R.Číž

36. D.Bastl

46. Z.Bastl st.

 

Střelba ze vzduchovky (nutný branný prvek na politicky motivované soutěži)

  4. V.Ďatka

13. R.Kocurek

14.J.Chalupa

25. Z.Bastl ml.

30. Z.Bastl st.

31. D.Bastl

32. D.Kulhánek

40. T.Indruch

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Rajhrad  16.5.1987

 

S-4-A raketoplán 2,5 ns  (19)                                      S-6-A  streamer 2,5 Ns  (19)

  1. R.Kocurek                                                                  1. J.Chalupa

  3. M.Číž                                                                          4. R.Číž

  4. R.Číž                                                                           5. R.Kocurek

  5. T.Indruch                                                                   6. M.Číž

  6. I.Svrčina                                                                     7. Z.Bastl st.

  8. D.Bastl                                                                        8. T.Indruch

10. J.Chalupa                                                                   9. I.Svrčina

13. Z.Bastl ml.                                                                 18.-19. D.Bastl

16.-19. Z.Bastl st.                                                           18.-19. Z.Bastl ml.