KRAJSKÝ PŘEBOR STTP  Drahotuše  18.5.1986

 

S-4-A  raketoplán  2,5 Ns (20)                               S-6-B  streamer 5 Ns  (20)

5. D.Bastl                                                                    1. M.Číž

7. M.Číž                                                                     18. D.Bastl

 

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTP   Roudnice n/L.   7.-8.6.1986

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (57)                              S-3-A  padák 2,5 Ns  (57)

  1. D.Bastl                                                               5. D.Bastl

36.-37. M.Číž                                                          6. M.Číž

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns (57)

12.-13. M.Číž

39. D.Bastl

 

 

MISTROVSTVÍ ČSSR   Košice  14.-15.6.1986

 

S-3-A  padák 2,5Ns  (43)                                   S-4-B  raketoplán 5 Ns  (43)

26. I.Svrčina                                                        39. I.Svrčina

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (43)                            S-7 makety bodovací  (43)

30. I.Svrčina                                                        22. I.Svrčina

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA   Myjava  6.-7.9.1986

 

Pořadatel nedodal výsledkovou listinu a naši členové si poznamenali

pouze výkony. Celkový počet soutěžících ani pořadí není možno doložit.

 

Seznam zúčastněných členů klubu:

T.Indruch

I.Svrčina

R.Kocurek

P.Karkoška

J.Chalupa

R.Číž

M.Číž

P.Šponiar

K.Těžký

Z.Bastl st.

Z.Bastl ml.

D.Bastl

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  22.2.1986

 

S-6-A  streamer  2,5Ns  (54)                                      S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (48)

15.-16. T.Indruch                                                          1. T.Indruch

29. J.Chalupa                                                                 8. Z.Bastl st.

35. I.Svrčina                                                                   9. I.Svrčina

40. D.Bastl                                                                    11. P.Karkoška

46.-47. R.Číž                                                                 16. R.Kocurek

48. P.Rajdus                                                                 19. P.Šponiar

50. M.Číž                                                                       20. R.Číž

52.-54. P.Šponiar                                                         24. M.Číž

52.-54. P.Karkoška                                                       29.-30. D.Bastl

52.-54. R.Kocurek                                                        31. Z.Bastl ml.

                                                                                        37. P.Rajdus

 

Střelba ze vzduchovky(nezbytný branný prvek politicky angažované soutěže) (54)

 

  1. R.Kocurek

  2. P.Karkoška

  3. Z.Bastl st.

6.-7. P.Rajdus

9.-10. T.Indruch

21.-26. D.Bastl

21.-26. I.Svrčina

21.-26. J.Chalupa

36.-38. Z.Bastl ml.

36.-38. P.Šponiar

39.-41. M.Číž

50.-53. R.Číž