KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše  25.5.1985

 

S-3-A  padák 2,5Ns  (15)                                       S-4-B  raketoplán 5Ns  (15)

  1. T.Indruch                                                            1. T.Indruch

  3. R.Kocurek                                                           2. I.Svrčina

  4. Z.Bastl ml.                                                           3. R.Číž

  7. D.Kulhánek                                                         4. P.Karkoška

  8. Z.Bastl st.                                                            7. Z.Bastl ml.

  9. P.Karkoška                                                          9. Z.Bastl st.

12. V.Ďatka                                                              10. R.Kocurek

13. R.Číž                                                                    11. V.Ďatka

14. K.Těžký                                                               12. K.Těžký

15. I.Svrčina                                                             13. D.Kulhánek

 

S-5-C  maketa 10Ns čas  (14)

  1. Z.Bastl ml.

  6. I.Svrčina

  8. Z.Bastl st.

  9. R.Kocurek

10. P.Karkoška

11. D.Kulhánek

12. K.Těžký

13. V.Ďatka

14. T.Indruch

 

                    

MISTROVSTVÍ ČSR  Tábor  13.-15.9.1985

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (49)                                        S-4-C  raketoplán 10 Ns  (49)

  2. Z.Bastl ml.                                                             5. P.Karkoška

  4. I.Svrčina                                                                 8. T.Indruch

25. T.Indruch                                                             10.-11. I.Svrčina

34. R.Kocurek                                                            15. R.Kocurek

39. P.Karkoška                                                          46.-49. Z.Bastl ml.

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (49)                                   S-5-C  maketa 10 Ns  čas  (49)

10.-11. P.Karkoška                                                   20.T.Indruch

30. I.Svrčina                                                               24. I.Svrčina

36. Z.Bastl ml.                                                            25. R.Kocurek

38.-39. T.Indruch                                                      26. Z.Bastl ml.

47. R.Kocurek                                                            32. P.Karkoška              

                                    

MISTROVSTVÍ ČSR STTP  Letovice  31.5.-2.6.1985

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (56)                                       S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (56)

39. M.Číž                                                                  3. M.Číž

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (56)

22. M.Číž

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA  Myjava  23.-25.8.1985

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (32)                                          S-6-B  streamer 5 Ns  (32)

  2. R.Kocurek                                                              6. T.Indruch

  4. Z.Bastl st.                                                             10. R.Číž

  6. R.Číž                                                                      11. R.Kocurek

12. T. Indruch                                                            12. P.Karkoška

17. V.Ďatka                                                                16. I.Svrčina

18. P.Karkoška                                                           18. V.Ďatka

20. I.Svrčina                                                                20. Z.Bastl st.

21. K.Těžký                                                                  23. D.Kulhánek

24. D.Kulhánek                                                           26. K.Těžký

27. Z.Bastl ml.                                                             28. Z.Bastl ml.

28. P.Šponiar                                                               31. P.Šponiar

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (29)                                  Vítězem soutěže a držitelem poháru se stalo

  1. R.Kocurek                                                              B družstvo MK Šenov ve složení:

  3. I.Svrčina                                                                 R.Kocurek, I.Svrčina a R.Číž

  4. D.Kulhánek

  5. P.Karkoška

13. R.Číž

14. T.Indruch

16. P.Šponiar

17. V.Ďatka

19. K.Těžký

22. Z.Bastl st.

23. Z.Bastl ml.

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ   Vyškov  23.2.1985

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (54)                                        S-6-B  streamer 5 Ns  (56)

  2. V.Ďatka                                                                        5.-6. T.Indruch

  8. Z.Bastl st.                                                                     14. R.Zahradník

10. R.Zahradník                                                                 15. P.Šponiar

11. T.Indruch                                                                     16. V.Ďatka

12. Z.Bastl ml.                                                                    20. P.Karkoška

16. R.Číž                                                                              24. M.Číž

19. P.Šponiar                                                                      26.-28. R.Kocurek

21. R.Kocurek                                                                     41. Z.Bastl ml.

25.-26. K.Těžký                                                                   42.R.Číž

30. P.Rajdus                                                                        44. K.Těžký

32.-33. M.Číž                                                                      49.-56. Z.Bastl ml.

38.-39. P.Karkoška                                                             49.-56. P.Rajdus

 

Střelba za vzduchovky (branný prvek - pravidelná disciplina u této politicky zaměřené soutěže)  (56)

 

  1. Z.Bastl st.

  3. Z.Bastl ml.

13. R.Kocurek

15. P.Rajdus

20. P.Šponiar

21. T.Indruch

23. P.Karkoška

27. R.Zahradník

42. V.Ďatka

44. R.Číž

52. K.Těžký

55. M.Číž