KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše  21.4.1984

 

S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (21)                                S-6-B  streamer  5 Ns  (21)

  1. T.Indruch                                                              1.K.Těžký

  2. Z.Bastl st.                                                              2. T.Indruch

  5. P.Šponiar                                                              4. R.Zahradník

  9. Z.Bastl ml.                                                             5. P.Karkoška

10. V.Ďatka                                                                 6. Z.Bastl st.

13. P.Rajdus                                                                8. Z.Bastl ml.

15. K.Těžký                                                                  9. V.Ďatka

16.-21. P.Karkoška                                                    10. P.Rajdus

16.-21. R.Zahradník                                                  15.-21. R.Kocurek

16.-21. R.Kocurek                                                      15.-21. P.Šponiar

 

S-5-C maketa čas  (9)

2. Z.Bastl ml.

4. T.Indruch

5. Z.Bastl st.

6. P.Šponiar

7. K.Těžký

9. P.Rajdus

                     

 

KRAJSKÝ PŘEBOR STTP  Drahotuše  21.4.1984

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (26)                            S-6-A  streamer 2,5 Ns  (26)

  5. M.Číž                                                                  1. M.Číž

  9. R.Číž                                                                    3. R.Číž

13. R.Filip                                                                 4. R.Filip

17. D.Chobot                                                         10. D.Chobot   

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Mladá Boleslav  1.-2.9.1984

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (49)                               S-4-C  raketoplán 10 Ns  (49)

17. Z.Bastl st.                                                     8. Z.Bastl ml.

19.-20. Z.Bastl ml.                                           23. T.Indruch

30. T.Indruch                                                    28. Z.Bastl st.

46. K.Těžký                                                       43.-49. K.Těžký

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (49)                          S-5-C maketa čas  (40)

13. T.Indruch                                                    10. T.Indruch

14. K.Těžký                                                       

31. Z.Bastl ml.

46. Z.Bastl st.        

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTP  Krupka  1.-3.6.1984

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (59)                                 S-4-A  raketoplán  2,5 Ns  (59)

  5. M.Číž                                                            14. R.Číž

  8. R.Číž                                                              21. M.Číž

22. R.Filip                                                           27.-28. R.Filip

 

S-6-A  streamer 2,5 Ns  (59)

35. M.Číž

48. R.Filip

55.-56. R.Číž

 

OKRESNÍ PŘEBOR  Třinec Vendryně  20.5.1984

 

S-3-A padák 2,5 Ns žáci  (8)                                     S-4-B raketoplán  5 Ns žáci  (3)

2. M.Číž                                                                       1. M.Číž

6. R.Filip                                                                      3. R.Číž

7. R.Číž

8. D.Chobot

 

S-6-B sreamer 5 Ns žáci  (7)                                     S-4-B  jun. senioři  (8)

3. M.Číž                                                                       1. P.Šponiar

4. D.Chobot                                                                2. P.Karkoška

6. R.Číž                                                                        3. R.Zahradník

7. R.Filip                                                                      4. K.Těžký

                                                                                      6. Z.Bastl ml.

                                                                                      7. P.Rajdus

 

S-3-A padák 2,5 Ns jun. senioři  (10)                      S-6-B  streamer 5 Ns jun. senioři  (8)

  1. T.Indruch                                                              1. P.Šponiar

  2. P.Šponiar                                                              2. K. Těžký

  4. P.Rajdus                                                                3. T.Indruch

  5. K.Těžký                                                                  4. Z.Bastl st.

  6. P.Karkoška                                                            5. P.Rajdus

  7. R.Zahradník                                                          7. Z.Bastl ml.

  8. M.Otýpka                                                              8. M.Otýpka

  9. Z.Bastl ml.

10. Z.Bastl st.                                                                      

 

 

POHÁR RIADITEĽA SAM MYJAVA   Myjava 14.-15.10.1984

 

 Po neblahých zkušenostech jsme opsali po soutěži výsledky našich členů z výsledkové tabule.

 Bohužel ne umístění. Pořadí našich členů je podle výkonů.  Pořadatel opět nezaslal výsledkovou               

 listinu.

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (?)                                 S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (?)

? R.Zahradník                                                  ? M.Číž

? R.Kocurek                                                     ? T.Indruch

? I.Svrčina                                                        ? R.Zahradník

? R.Číž                                                               ? Z.Bastl st.

? M.Číž                                                             ? R.Číž

? T.Indruch                                                      ? D.Kulhánek

? P.Rajdus                                                        ? P.Karkoška

? M.Otýpka                                                      ? K.Těžký

? D.Kulhánek                                                   ? V.Ďatka

? P.Karkoška                                                    ? P.Rajdus

? Z.Bastl st.                                                      ? I.Svrčina

? Z.Bastl ml.                                                     ? R.Kocurek

? V.Ďatka                                                         ? Z.Bastl ml.

? K.Těžký                                                          ? M.Otýpka

 

S-6-B  streamer 5 Ns  (?)                               S-6-C  streamer 10Ns  (?)

? I.Svrčina                                                        ? D.Kulhánek

? Z.Bastl ml.                                                     ? K.Těžký

? T.Indruch                                                      ? I.Svrčina

? Z.Bastl st.                                                      ? Z.Bastl st.

? K.Těžký                                                          ? T.Indruch

? R.Zahradník                                                  ? V.Ďatka

? V.Ďatka                                                         ? P.Karkoška

? M.Otýpka                                                     ? R.Číž

? R.Číž                                                              ? P.Rajdus

? P.Rajdus                                                       ? M.Číž

? P.Karkoška                                                   ? R.Zahradník

? D.Kulhánek                                                  ? Z.Bastl ml.

? R.Kocurek                                                    ? R.Kocurek

? M.Číž                                                            ? M.Otýpka                                      

 

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  25.2.1984

 

S-4-A  raketoplán 2,5 Ns  (36)                               S-6-B  streamer  5 Ns  (44)

  7. Z.Bastl st.                                                            14. P.Šponiar

  9. Z.Bastl ml.                                                           17.-18. T.Indruch

15. M.Otýpka                                                            20. R.Kocurek

18. P.Šponiar                                                             25. M.Otýpka

19. V.Ďatka                                                                27. Z.Bastl ml.

21. T.Indruch                                                             30. K.Těžký

23.-24. K.Těžký                                                          34. Z.Bastl st.

29. R.Kocurek                                                            35.-36. V.Ďatka

32. D.Kulhánek                                                          37. D.Kulhánek

 

Střelba ze vzduchovky ( u politicky motivované soutěže nezbytný branný prvek)

2. P.Šponiar

3. V.Ďatka                       (umístění ostatních ve výsledkovce není)