KLUBOVÁ SOUTĚŽ    Šenov  3.5.1980

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (8)

1. D.Kulhánek

2. J.Tříska

3. R.Kleinová (host)

4. M.Otýpka

5. Z.Bastl ml.

6. J.Šimon

7. R.Zahradník

8. P.Rajdus

 

KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše  25.5.1980

 

S-3-B  padák 5 Ns  (13)                                      S-6-A  streamer  2,5 Ns  (13)

  4. K.Těžký                                                            1. J.Šamu

  5. I.Svrčina                                                          2. R.Kocurek

  6. D.Kulhánek                                                     3. I.Svrčina

10 V.Ďatka                                                             5. K.Těžký

11. J.Šamu                                                             7. D.Kulhánek

12. R.Kocurek                                                      12. V.Ďatka          

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Vyškov  16.-17.8.1980

 

S-3-A  padák  2,5 Ns  (43)                                 S-6-A  streamer 2,5 Ns  (43)

33. I.Svrčina                                                        31.-32. K.Těžký

36. J.Šamu                                                          35. R.Kocurek

38. R.Kocurek                                                     39. I.Svrčina

42. K.Těžký                                                          40. J.Šamu

 

S-5-A  maketa čas  (41)

14. R.Kocurek

26. K.Těžký

29. J.Šamu

34.-41. I.Svrčina

 

POHÁR ÚNOROVÉHO VÍTĚZSTVÍ  Vyškov  24.2.1980

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (17)                                S-6-C  streamer  10Ns  (18)

  8.J.Šamu                                                           2. Z.Bastl ml.

  9. I.Svrčina                                                       6. J.Šamu

11. J.Tříska                                                         7.-8. J.Tříska

13. Z.Bastl ml.                                                 10. I.Svrčina

16. K.Těžký                                                      15. Z.Bastl st.            

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Myjava  24.-25.8.1980

 

S-3-A  padák 2,5 Ns  (31)                               S-4-D  raketoplán 40 Ns  (26)

  6. J.Šamu                                                          4. K.Těžký

13. Z.Bastl st.                                                     9. Z.Bastl st.

17. V.Ďatka                                                      10. V.Ďatka

19. D.Kulhánek                                                11. R.Kocurek

21. Z.Bastl ml.                                                  14. D.Kulhánek

25. K.Těžký                                                       22. J.Šamu

28. R.Kocurek                                                  26. Z.Bastl ml.

 

S-6-B  streamer 5 Ns  (30)

12. D.Kulhánek

15. K.Těžký

20. Z.Bastl st.

26. J.Šamu

27. V.Ďatka

28. Z.Bastl ml.