KRAJSKÝ PŘEBOR  Drahotuše  14.5.1978

 

S-3-C padák 10 Ns junioři  (5)                           S-4-C raketoplán 10 Ns junioři  (5)

1. V.Ďatka                                                            1. R.Kocurek  

3. P.Šponiar                                                         2. P.Šponiar      

5. R.Kocurek                                                        3. V.Ďatka

 

S-3-C senioři  (17)                                               S-4-C senioři  (17)

6. Z.Bastl                                                              4. Z.Bastl

 

S-6-C streamer 10 Ns junioři  (5)

2. P.Šponiar

3. V.Ďatka

4. R.Kocurek

 

S-6-C  senioři  (17)

2. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Letovice   15.-17.9.1978

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři  (17)                          S-4-A raketoplán 2,5 Ns junioři  (17)

  9. V.Ďatka                                                             6. P.Šponiar

13. P.Šponiar                                                          9. V.Ďatka

 

S-3-A senioři  (29)                                                  S-4-A senioři  (29)

10. Z.Bastl                                                               26.-29. Z.Bastl

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři (17)                      S-5-B maketa čas junioři (17)          

  3. V.Ďatka                                                             13.-17. V.Ďatka, P.Šponiar

15. P.Šponiar

 

S-5-B senioři (26)

22.-26. Z.Bastl

 

VEŘEJNÁ SOUT̎   Vyškov  8.10.1978

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři  (19)                       S-4-B raketoplán 5 Ns junioři  (15)

10. R.Kocurek                                                             3. R.Kocurek

11. V.Ďatka                                                                 7. V.Ďatka

13. P.Šponiar                                                            14. P.Šponiar

 

S-6-A senioři  (12)                                                     S-4-B senioři  (12)

  9. Z.Bastl                                                                   1. Z.Bastl

12. I.Svrčina                                                                8. I.Svrčina            

 

VEŘEJNÁ SOUT̎  Myjava  12.-13.8.1978

 

S-6-B streamer 5 Ns  (28)                                      S-6-C streamer 10 Ns  (28)

10. P.Šponiar                                                             3. P.Šponiar              

11. Z.Bastl                                                                   7. Z.Bastl                                                                               

16. J.Tříska                                                               16. R.Kocurek         

19. V.Ďatka                                                              21. J.Tříska

20. R.Kocurek                                                          22. V.Ďatka

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (28)                                        S-4-A raketoplán 2,5 Ns  (26)

9.-10. Z.Bastl                                                              3. V.Ďatka

13. R.Kocurek                                                             4. Z.Bastl      

15. V.Ďatka                                                                 7. P.Šponiar              

22. J.Tříska                                                                20. R.Kocurek

23. P.Šponiar

 

S-4-D raketoplán 40Ns  (19)                                  Létající zvláštnosti - SHOW

  3. Z.Bastl                                                                 4. Z.Bastl

  5. V.Ďatka                                                               7. V.Ďatka

13. P.Šponiar                                                            8. P.Šponiar