EVROPSKÝ POHÁR PRO KOSMICKÉ MODELY   Jambol Bulharsko  23.-25.9.1977

 

S-3-A padák 2,5 Ns  (29)

17. Z.Bastl

 

S-4-B raketoplán 5Ns  (22)

12.-14. Z.Bastl

 

S-4-D raketoplán 40 Ns (23)

13. Z.Bastl

 

S-6-A streamer 2,5 Ns  (29)

25. Z.Bastl

 

S-7 maketa bodovací  (21)

9. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Plzeň  2.-4.9.1977

 

S-2-A výška se zátěží senioři (32)

19. Z.Bastl

 

S-4-C raketoplán 10 Ns senioři (32)

12. Z.Bastl

 

S-5-C maketa výška senioři (30)

23. Z.Bastl

 

S-3-A padák senioři (32)

4. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSSR  Ústí n/Labem  1.-2.10.1977

 

Z.Bastl nebyl na soutěž zaměstnavatelem uvolněn,  s jeho modely odlétal

za něj proxy I.Svrčina.

 

S-3-A padák  (42)

7. Z.Bastl

 

S-4-A raketoplán  (42)

17. Z.Bastl

 

S-5-A maketa čas (42)

37.-42. Z.Bastl

 

S-7 maketa bodovací (42)

18. Z.Bastl

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ   Myjava  ?.10.1977

Pořadatel nedodal výsledkovou listinu, výsledky zapsány dle diplomů

 

S-6-A streamer 2,5 Ns junioři (?)                         S-6-B streamer  Ns junioři  (?)

3. P.Šponiar                                                             3. R.Kocurek

4. R.Kocurek                                                            4. P.Šponiar

?  J.Tříska                                                                  ?  J.Tříska

? V.Ďatka                                                                  ?  V.Ďatka

 

S-6-C streamer 10 Ns junioři (?)

1. R.Kocurek

2. P.Šponiar

?  J.Tříska

?  V.Ďatka

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ   Myjava 16.7.1977

 

S-3-B padák 5 Ns junioři (13)                                  S-4-A raketoplán 2,5 Ns junioři (11)

  2. P.Šponiar                                                                 8. P.Šponiar

  5. R.Kocurek                                                              10. V.Ďatka 

10. V.Ďatka

 

S-3-B senioři (10)                                                       S-4-A senioři  (9)

9. Z.Bastl                                                                      7. Z.Bastl 

 

S-6-C streamer 10 Ns junioři (14)                            S-4-D raketoplán 40 Ns junioři  (6)  

  3. V.Ďatka                                                                  2. P.Šponiar        

  6. P.Šponiar

11. R.Kocurek

 

S-6-C senioři (10)                                                        S-4-D  senioři  (3)

10. Z.Bastl                                                                    1. Z.Bastl             

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Šenov  14.5.1977

 

S-3-A padák junioři (8)

4. I.Svrčina

7. P.Šponiar

 

S-4-B raketoplán junioři (7)

3. I.Svrčina

4. P.Šponiar

 

S-6-C streamer (6)

3. P.Šponiar

6. I.Svrčina