KRAJSKÝ PŘEBOR   Ostrava 24.4.1976

 

S-3-A senioři (10)

  2. D.Kulhánek

  5. M.Otýpka

10. Z.Bastl

 

S-4-D junioři (6)

1. P.Šponiar

6. V.Ďatka

 

S-4-D senioři (9)

1. Z.Bastl

3. D.Kulhánek

8. M.Otýpka

 

S-7 senioři (7)

3. M.Otýpka

4. D.Kulhánek

6. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Mladá Boleslav  26.-29.8.1976

 

S-3-A padák junioři (14)                                                          S-5-C maketa výška senioři (22)

14. I.Svrčina                                                                              12. Z.Bastl

 

S-3-A senioři (34)                                                                     S-7 maketa bodovací junioři (10)

3. Z.Bastl                                                                                    4. I.Svrčina

 

S-4-C raketoplán 10 Ns junioři (14)

3. I.Svrčina

 

S-4-C senioři (34)

12. Z.Bastl

 

S-2-A výška 10Ns junioři (14)

11. I.Svrčina

 

S-2-A senioři (29)

13. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTM  Ústí nad Labem  21.-23.5.1976

 

S-3-A padák (62)                                            S-4-B ratetoplán  (57)

15. V.Ďatka                                                      8. J.Dittrich

35. J.Dittrich                                                  28. V.Ďatka

45. Z.Bastl ml.

 

S-6-A streamer  (62)                                      S-5-B maketa čas  (18)

25. J.Dittrich                                                    14. J.Dittrich

28. Z.Bastl ml.                                                  15.-18. V.Ďatka

45. V.Ďatka

 

 

OKRESNÍ PŘEBOR STTM  Vendryně  11.4.1976

 

S-6-B streamer 5 Ns (18)

2. V.Ďatka

4. J.Dittrich

5. Z.Bastl ml.

6.-8. J.Šamu

 

S-3-A padák 2,5 Ns (9)

1. J.Šamu

3. Z.Bastl ml.

 

S-5-B makety 5 Ns (3)

2. V.Ďatka

3. J.Dittrich

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Fryčovice  18.4.1976

 

Raketoplán 5 Ns (4)

1. Z.Bastl

2. D.Kulhánek

3. I.Svrčina

4. M.Otýpka

 

Padák 5 Ns (4)

1. D.Kulhánek

2. Z.Bastl

3. I.Svrčina

4. M.Otýpka

 

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Lískovec  15.2.1976

 

Streamer žáci (10)                                                           Streamer junioři (3)

1. Z.Bastl ml.                                                                     2. R.Kocurek

2. J.Dittrich

4. J.Šamu

 

Padák žáci (7)                                                                    Padák junioři (4)

1. Z.Bastl ml.                                                                      2. R.Kocurek

2. J.Šamu                                                                            3. P.Šponiar

4. V.Ďatka

 

Raketoplán junioři (2)                                                      Streamer senioři (7)

2. P.Šponiar                                                                        1. D.Kulhánek

                                                                                              5. M.Otýpka

                                                                                              6. Z.Bastl

 

Padák senioři (6)                                                                Raketoplán senioři (4)

3. D.Kulhánek                                                                     2. Z.Bastl

                                                                                              4. M.Otýpka                                                                                     

 

VEŘEJNÁ SOUTĚŽ  Šenov  4.4.1976

 

 

S-6-B streamer 5 Ns (7)

1. J.Šamu

5.-7. J.Tříska

5.-7. R.Kocurek