KRAJSKÝ PŘEBOR    Ostrava  19.4.1975

 

Raketa výška senioři (15)

  9. Z.Bastl

12. K.Těžký

13. D.Kulhánek

14. M.Otýpka

 

Raketa výška junioři (6)

4. I.Svrčina

 

Padák senioři (15)

  4. K.Těžký

  8. D.Kulhánek

10. Z.Bastl

13. M.Otýpka

 

Padák junioři (6)

2. I.Svrčina

 

Maketa výška senioři (6)

1. Z.Bastl

3. D.Kulhánek

 

Maketa výška junioři (3)

2. I.Svrčina

 

KRAJSKÝ PŘEBOR STTM Zábřeh u Hlučína 3.5.1975

 

Streamer (15)

  3. P.Šponiar

  9. V.Ďatka

11. J.Dittrich

 

Padák (17)

1. V.Ďatka

6. J.Dittrich

9. P.Šponiar

 

Raketoplán (10)

1. V.Ďatka

6. P.Šponiar

8. J.Dittrich

 

Makety (3)

3. P.Šponiar

 

MISTROVSTVÍ ČSR  Kladno  29.-30.8.1975

 

S-2-A (výška se zátěží) junioři  (19)                                     S-5-D makety 40 Ns výška junioři (10)

2. I.Svrčina                                                                               5. I.Svrčina

 

S-2-A senioři (30)                                                                    S-5-D senioři (20)

6. Z.Bastl                                                                                  14.-20. Z.Bastl  

 

S-3-A padák junioři (19)

12. I.Svrčina

 

S-3-A senioři (30)

29. Z.Bastl

 

S-4-D raketoplán 40 Ns junioři (19)

2. I.Svrčina

 

S-4-D  senioři (30)

18. Z.Bastl

 

MISTROVSTVÍ ČSR STTM Vyškov 23.-25.5.1975

 

Padák (45)

14.-17. V.Ďatka

24. P.Šponiar

34.-45. J.Dittrich

 

Streamer (45)

4. V.Ďatka

12.-13. J.Dittrich

23. P.Šponiar

 

Raketoplán (44)

6. P.Šponiar

10.-11. J.Dittrich

17. V.Ďatka

 

MISTROVSTVÍ ČSSR  Zábřeh u Hlučína  2.-5.10.1975

 

S-4-D raketoplán 40 Ns junioři (19)                                S-2-A  výška se zátěží junioři (19)                                         

11. I.Svrčina                                                                        5. I.Svrčina

 

S-4-D  senioři (37)                                                              S-2-A senioři (38)

16. Z.Bastl                                                                            11. Z.Bastl

 

S-3-A padák 2,5 Ns junioři (19)                                        S-1-A výška junioři (19)

17. I.Svrčina                                                                         6. I.Svrčina

 

S-3-A senioři (37)                                                                S-1-A senioři (38)      

32. Z.Bastl                                                                            30.-38. Z.Bastl

 

S-5-C maketa výška junioři (10)                                        S-5-D maketa výška junioři (10)

9.-10. I.Svrčina                                                                     5. I.Svrčina

 

OKRESNÍ PŘEBOR STTM  Vendryně  27.4.1975

 

Streamer (21)

5.-6. P.Šponiar

5.-6. J.Dittrich

12.-21. V.Ďatka

12.-21. J.Tříska

 

Padák (18)

 2. V.Ďatka

 4. J.Dittrich

10. J.Tříska

11. P.Šponiar

 

Raketoplán (13)

 1. J.Dittrich

 5. V.Ďatka

 9. J.Tříska

10. P.Šponiar

 

OKRESNÍ SRAZ MODELÁŘŮ  Frýdlant n/O   1975

 

Streamer žáci (15)                         Streamer senioři (4)

1. Z.Bastl ml.                                   1. Z.Bastl   

2. P.Šponiar                                     2. D.Kulhánek

3. V.Ďatka                                        3. M.Otýpka

4. J.Tříska

5. J.Dittrich

 

Padák žáci (15)                               Padák senioři (4)

1. P.Šponiar                                     2. M.Otýpka

2. V.Ďatka                                        3. D.Kulhánek

3. Z.Bastl ml.                                    4. Z.Bastl

5.-6. J.Dittrich

7. J.Tříska

 

Raketoplán 2,5 senioři (6)             Raketoplán 40 senioři (4)

1. Z.Bastl                                           1. D.Kulhánek

4. M.Otýpka                                     2. Z.Bastl

6. D.Kulhánek                                  3. M.Otýpka

 

SPARTAKIÁDNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ    Slaný 25.-28.6.1975

 

Padák (12)

4. V.Ďatka

 

Raketoplán (9)

2. V.Ďatka

 

VEŘEJNÁ FRYČOVICE  12.4.1975

 

Padák (10)

 

1. M.Otýpka

2. Z.Bastl

3. I.Svrčina

5. K.Těžký

6. D.Kulhánek

 

Raketoplán (9)

 

1. M.Otýpka

4. I.Svrčina

6. Z.Bastl

7. K.Těžký

8. D.Kulhánek

 

VEŘEJNÁ  „OSTRAVSKÉ RAKETY“  22.2.1975

 

Streamer junioři (11)

6. K.Těžký

7. V.Ďatka

8. I.Svrčina

 

Streamer senioři (23)

12. D.Kulhánek

18. M.Otýpka

20. Z.Bastl

 

Padák junioři (8)

5. K.Těžký

7. V.Ďatka

8. I.Svrčina

 

Padák senioři (24)

11. M.Otýpka

18. D.Kulhánek

19. Z.Bastl

 

Raketoplán  junioři (4)

4. I.Svrčina

 

Raketoplán  senioři (16)

11. D.Kulhánek

15. Z.Bastl